Warsztaty: Różnorodność – integracja w miejscu pracy.

Różnorodność w biznesie to przewaga konkurencyjna czy mit? Jak poradzić sobie z budowaniem różnorodnych zespołów biorąc pod uwagę zmiany pokoleniowe i wielokulturowość globalnych organizacji?

 

16. maja 2019 r. zapraszamy do Olivia Business Centre w Gdańsku na interaktywne warsztaty dla HR Business Partnerów, Dyrektorów HR, Dyrektorów Zarządzających i Operacyjnych, menedżerów a także innych osób zainteresowanych rozwojem w branży zarządzania:

 

„Różnorodność – integracja w miejscu pracy”, które poprowadzi Frank Douglas, CEO w Caerus Executive, doktor honoris causa za zasługi dla profesji HR i zaangażowanie w promowanie różnorodności.


ZAPISZ SIĘ

 

Podczas 8. godzin tego praktycznego warsztatu prowadzonego przez Franka Douglasa w języku angielskim, będziemy pracować nad tym, czym właściwie jest różnorodność w organizacji, z jakimi typami uprzedzeń spotykamy się w biznesie, jakie kompetencje w zakresie integracji ma organizacja, w której pracujemy a jakie kompetencje powinniśmy rozwijać, aby zapewnić różnorodne środowisko pracy.

Celem warsztatów jest zapewnienie uczestnikom teoretycznej i praktycznej wiedzy na temat uprzedzeń, które przeszkadzają w pełnej integracji w miejscu pracy, zrozumienia rodzajów nieświadomych uprzedzeń, jakie mogą występować i co mogą zrobić, aby poprawić integrację oraz współpracę.

 

ZAPRASZAMY

16. maja 2019 r. w godzinach od 8:30 do 16:00

do Olivia Business Centre w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 472

 

Cena za warsztat to 1.500,00 zł netto + VAT.
Dla członków Klubu HRBP przy OBC w Gdańsku obowiązuje zniżka 10%.
Warsztat w całości jest prowadzony w języku angielskim.

Jest to chyba jedyna okazja w 2019 roku, aby bezpośrednio czerpać z wiedzy i doświadczenia Franka Douglasa bez wyjeżdżania z Polski.

Warsztat skierowany jest do HR Business Partnerów, Dyrektorów HR, Dyrektorów Zarządzających i Operacyjnych, menedżerów a także innych osób zainteresowanych rozwojem w branży zarządzania. Wspiera międzynarodową certyfikację globalnej organizacji Society for Human Management (SHRM).

 

ZAPISZ SIĘ


PARTNERZY WYDARZENIA

 


Jeśli potrzebujesz więcej informacji – skontaktuj się z nami telefonicznie, poprzez e-mail lub wypełniając poniższy formularz.

  • +48 691 350 014 – Anna Flis
  • +48 501 732 916 – Joanna Bojarska – Buchcic
  • +48 669 505 847 – Jowita Spychalska
  • biuro@transformacjahr.com

Wyrażam zgodę