Warsztaty: Budowanie strategii. Jak zaangażować całą organizację w transformację na miarę ery cyfryzacji?

Jesteśmy już po warsztatach z Lee Bryant’em w I edycji projektu Transformacja HR. Zapraszamy do wysłuchania kilku słów od Lee oraz do udziału w II edycji projektu.

 


21. marca 2019 r. zapraszamy do Olivia Business Centre w Gdańsku na interaktywne warsztaty w programie Transformacja HR z międzynarodową certyfikacją SHRM dla liderów biznesu i profesjonalistów z branży HR:

 

„Budowanie strategii. Jak zaangażować całą organizację w transformację na miarę ery cyfryzacji?”, które poprowadzi Lee Bryant, współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający w Post*Sfiht.

 

ZAPISZ SIĘ

 

W ramach tej 8. godzinnej sesji prowadzonej w języku angielskim Lee skupi się wraz z nami na tym, jak biznes i HR może odgrywać strategiczną rolę w transformacji cyfrowej oraz w jaki sposób mogą pomóc pracownikom w realizacji celów i kierunku organizacji.

Zbadamy w jaki sposób zmienia się świat pracy pod względem kultury, umiejętności, praktyki i celu. Zastanowimy się także nad tym, co to oznacza dla tradycyjnego podejścia do zarządzania „zasobami ludzkimi”.

Następnie będziemy pracowali nad tym, w jaki sposób jest opracowywana i rozwijana strategia cyfrowa w złożonych organizacjach oraz jak nowocześnie definiować docelowe zdolności organizacyjne, a także umiejętności i sposób myślenia potrzebny w całej organizacji.

Przyjrzymy się także:

  1. modelom rozproszonego przywództwa cyfrowego i jak mogą one pomóc zapewnić wszystkim kluczowym interesariuszom możliwość wpływania na zmiany;
  2. pojawiającej się praktyce w ciągłego uczenia się przez społeczność i rozważymy sposoby, dzięki którym organizacje mogą aktualizować swoje umiejętności i modele talentów;
  3. możliwościom wykorzystania botów i automatycznych asystentów, aby pomóc ludziom w ich pracy.

Większość nas w biznesie zauważyła pojawienie się dużej ilości danych i analiz w celu śledzenia indywidualnych wyników, ale w jaki sposób możemy je zastosować do struktur, praktyk, procesów i technologii organizacji, aby sprawdzić jak dobrze wspierają pracowników w osiąganiu ich celów? Czy możemy spodziewać się powstanie systemów Quantified Organization, które będą śledziły zdrowie naszych struktur w taki sam sposób, jak działają nasze aplikacje Quantified Self dla osób indywidualnych?

Lee Bryant - Post*Shift

Lee Bryant – współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający w Post*Shift


ZAPRASZAMY

21. marca 2019 r. w godzinach od 8:30 do 16:00

do Olivia Business Centre w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 472

 

Cena za warsztat to 1.500,00 zł netto + VAT.
Dla członków Klubu HRBP obowiązuje zniżka 10%.
Warsztat w całości jest prowadzony w języku angielskim.

Jest to chyba jedyna okazja w 2019 roku, aby bezpośrednio czerpać z wiedzy i doświadczenia Lee Bryanta bez wyjeżdżania z Polski.

Warsztat skierowany jest do HR Business Partnerów, Dyrektorów HR, Dyrektorów Zarządzających i Operacyjnych, menedżerów a także innych osób zainteresowanych rozwojem w branży zarządzania. Wspiera międzynarodową certyfikację globalnej organizacji Society for Human Management (SHRM).


PARTNERZY WYDARZENIA

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji – skontaktuj się z nami telefonicznie, poprzez e-mail lub wypełniając poniższy fomularz.

  • +48 691 350 014 – Anna Flis
  • +48 501 732 916 – Joanna Bojarska – Buchcic
  • +48 669 505 847 – Jowita Spychalska
  • biuro@transformacjahr.com

Wyrażam zgodę


ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT

 

Jeśli chcesz lepiej poznać Lee, prosimy zapoznaj się z załączonym poniżej materiałem:

Lee Bryant – międzynarodowy trener w programie Transformacja HR.

ZAPISZ SIĘ NA HRBP PROGRAM

 

Warsztat „Budowanie strategii. Jak zaangażować całą organizację w transformację na miarę ery cyfryzacji?” jest częścią większego projektu wspierającego międzynarodową certyfikację SHRM, tj. Programu HRBP.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, proszę zapoznaj się z zamieszczonymi poniżej informacjami:

HR BUSINESS PARTNER PROGRAM WSPIERAJĄCY CERTYFIKACJĘ SHRM