HR BUSINESS PARTNER PROGRAM WSPIERAJĄCY CERTYFIKACJĘ SHRM

Jedyny w Polsce program warsztatów wspierających międzynarodową certyfikację Society for Human Resource Management SHRM skierowany do HR Business Partnerów, Dyrektorów HR, Dyrektorów Operacyjnych, a także innych osób zainteresowanych rozwojem w tej branży.

 

Na HR BUSINESS PARTNER PROGRAM w projekcie TRANSFORMACJA HR składa się 8. całodziennych warsztatów prowadzonych przez międzynarodowych trenerów z doświadczeniem w HR i biznesie w języku angielskim (materiał do pobrania):

 

 

Margaret Burnside

ZNAJDOWANIE, WDRAŻANIE I ROZWIJANIE TALENTÓW DZIĘKI UŻYCIU NARZĘDZI PSYCHOMETRYCZNYCH.

 

Margaret, która przez kilka lat współpracowała z ERAS i GEORGEM SIK (autorem wielu testów SHL), przeprowadzi nas przez narzędzia psychometryczne funkcjonujące na międzynarodowym rynku, wskaże które są sprawdzone i jak je zastosować w pracy HR w dobie postępującej cyfryzacji oraz pomoże odpowiedzieć na pytanie co warto wdrożyć odpowiadając na potrzeby biznesu?

ZAPRASZAMY 28. lutego 2019 r. do Olivia Business Center w Gdańsku. Więcej szczegółów TUTAJ.


 

Livio Hughes

 

STRATEGIA HR W ERZE CYFRYZACJI.

Livio i jego zespół Post*Shift działają wyłącznie na Transformacji Biznesu ze szczególnym naciskiem na wykorzystanie zaawansowanych technologii cyfrowych. Wykorzystując swoje doświadczenie pomoże nam ustalić jak budować strategię cyfryzacji w HR, jak mieć wpływ na decyzje biznesu i jak zbudować odpowiednią rolę HR – chcemy być driverem działań czy usługodawcą?

ZAPRASZAMY w MARCU 2019 r. do Olivia Business Center w Gdańsku.


An Coppens

 

GRYWALIZACJA.

An Coppens, autorka książki „Tapping into the crowd” oraz światowa ekspertka e-learningu i grywalizacji zrealizuje warsztaty, dzięki którym dowiesz się jak uczynić z zadań swoich pracowników ciekawą przygodę, jak angażować Ich w osiąganie celów firmy i osobistych oraz, które narzędzia grywalizacyjne, spośród dostępnych na rynku, są najbardziej efektywne.

ZAPRASZAMY w KWIETNIU 2019 r. do Olivia Business Center w Gdańsku.


Frank Douglas

RÓŻNORODNOŚĆ.

Jak poradzić sobie z budowaniem różnorodnych zespołów biorąc pod uwagę zmiany pokoleniowe i wielokulturowość globalnych organizacji? Jakie jest nowe postrzeganie kariery i kształcenia w organizacji oraz czego oczekują od organizacji nowe pokolenia? Na te i inne pytania podczas warsztatów odpowie nasz ekspert Frank Douglas, który w lipcu 2017 roku otrzymał doktora honoris causa za zasługi dla profesji HR i zaangażowanie w różnorodność i jest uznawany za jednego z 30. najbardziej wpływowych HR Executives w Wielkiej Brytanii.

ZAPRASZAMY w MAJU 2019 r. do Olivia Business Center w Gdańsku.


Perry Timms

Perry-Timms14-be-5a21597db02e7.jpg.cut.n-5a2159812f480.jpg.720px
TRANSFORMACJA W BIZNESIE I ROLI HR.

Perry poprowadzi nas w świat transformacji HR i biznesu w czterech krokach:

  1. Odkryj: jak reagować i zmierzyć się z transformacją jako profesjonalista HR? Jak współpracować, aby lepiej zrozumieć naszą reakcję i apetyt na zmiany.
  2. Wyśnij: inspirujące historie o kolejnych etapach organizacji. Zastanów się, jakie są możliwości i aspiracje w odniesieniu do naszych ludzi, ich dobrego samopoczucia, ich nauki i wyników?
  3. Zaprojektuj: uczenie się nowych sposobów na stworzenie bardziej wpływowej funkcji HR, która jest zwinna, cyfrowa, kreatywna i sprawiedliwa.
  4. Osiągnij przeznaczenie: opracuj plany i historie, aby wrócić do miejsca pracy i je zastosować.

ZAPRASZAMY w CZERWCU 2019 r. do Olivia Business Center w Gdańsku.


Hung Lee

hunglee profile1

 

TALENT MAGNETISM: rekrutacja, pozyskiwanie talentów i employer branding w konkurencyjnym świecie pracy.

Rzecz będzie o między innymi o tym, jak zbudować swoją markę jako pracodawcy, który przyciąga do siebie talenty i jak je skutecznie rozwijać oraz utrzymywać w firmie dla kreowania wspólnego sukcesu.

ZAPRASZAMY w LIPCU 2019 r. do Gdańska, Olivia Business Centre. Więcej szczegółów.

 


WARSZTATY, KTÓRE JUŻ ODBYŁY SIĘ W TEJ EDYCJI PROGRAMU

 

Claire-Jayne Green

 

ENGAGEMENT MAGNETISM: Jak stworzyć angażujące miejsce pracy na miarę XXI wieku.

C-J Green poprowadzi warsztaty w taki sposób, aby dać jak najwięcej narzędzi, dzięki którym dowiesz się m.in. jak HR może mieć wpływ na biznes na najwyższym strategicznym poziomie i być mistrzem oraz wpływać na ludzi w organizacji.

ZAPRASZAMY 22. listopada 2018 r. do Olivia Business Center w Gdańsku. Więcej szczegółów TUTAJ.


Perry Timms

HR-konferenca-WEB-145

 

LEADERSHIP XXI wieku.

Perry Timms przeprowadzi nas przez międzynarodowe rozwiązania, dzięki którym dowiemy się jak budować Leadership w organizacji przyszłości, kim jest cyfrowy lider i dlaczego jego rola jest taka ważna w organizacji?

ZAPRASZAMY 24. stycznia 2019 r. do Olivia Business Center w Gdańsku. Więcej szczegółów TUTAJ.

 

 

Certyfikacja SHRM – więcej informacji.

 

Jest to jedyny program certyfikujący w Polsce

Business Transformation and HR Role with Perry Timms

Relacja z czerwca 2018 r. Kolejny termin tych warsztatów to czerwiec 2019 r.

Inauguracja Klubu HRBP przy Olivia Business Centre i warsztaty Business Transformation and HR Role


PARTNERZY