KLUB HR BUSINESS PARTNERS w OLIVIA BUSINESS CENTRE

Zostań członkiem elitarnego KLUBU HR Business Partner założonego przy Olivia Business Centre w Gdańsku!

 

Misją Klubu HRBP jest wspieranie jego członków w zakresie kształtowania najwyższych standardów pracy oraz kompetencji HR w dobie cyfryzacji w oparciu o nowoczesne rozwiązania i trendy, zaś naszym celem jest stworzenie przestrzeni do rozmów, wymiany doświadczeń zawodowych i międzynarodowej wiedzy.

 

Nawiążesz aktywny dialog z członkami klubu, wymieniając swoje poglądy i poznając nowe dla Ciebie rozwiązania zastosowane przez nich w konkretnej sytuacji.

 

Skutecznie zbudujesz swój wizerunek jako eksperta w danym obszarze oraz zbudujesz swoją osobistą sieć kontaktów w wielu branżach.

Wypracujesz nowoczesne rozwiązania lub zdobędziesz wiedzę i sprawdzone narzędzia, które z powodzeniem można zastosować również w Twojej organizacji.

Członkom Klubu HRBP przy OBC w Gdańsku oferujemy promocyjne ceny na udział w warsztatach Programu HRBP przygotowującego do międzynarodowej certyfikacji Society for Human Resource Management (SHRM).

 

DOŁĄCZAM DO KLUBU


Małgorzata Gwozdz, Klub HRBP

 

MG1

 

Dyrektor ds. personalnych w Olivia Business Centre,  oraz honorowy członek Klubu HRBP  będący jego liderem – ma doświadczenie zdobywane od lat 90. na rynku nowoczesnych usług HR oraz w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Realizowała wiele projektów z zakresu executive search w jednej z globalnych firm doradczych oraz wdrażała nowatorskie rozwiązania z zakresu employer brandingu i dedykowanych systemów HR  w jednej z największych firm z branży finansowej. Ma duże doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołów do korzystania z kreatywności i odważnego wprowadzania wyjątkowych rozwiązań i projektów. Ponadto posiada osiągnięcia w prowadzeniu warsztatów i publikacje z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Prywatnie mama dwóch synów, miłośniczka fitness i brydża.

 


NA NASTĘPNE V SPOTKANIE KLUBU ZAPRASZAMY JUŻ  9. maja  2019 r. w Olivia Business Centre w Gdańsku.

 

Tematem spotkania będzie różnorodność kulturowa w środowisku pracy, zaś gośćmi i występującymi będą:

  • Ryszard Świlski, Wicemarszałek Województwa Pomorskiego,
  • Dyrektor Katarzyna Żmudzińska, Wojewódzki Urząd Pracy,
  • Marta Siciarek, Fundacja Otwarte Idee,
  • Zdzisław Nieckarz, Uniwersytet Gdański,
  • Michał Wieczerzycki, Prezes Zarządu Jabil Poland Spółka z o.o.,
  • Mirta Hegedusic – Head of Controlling, Accounting & Procurement, CFO at thyssenkrupp Global Shared Srvices,
  • Aleksandra Przybyła – Director, CPE Poland and Germany Associate Relations at Ensono.

 

ZAPISY TUTAJ

 

Tymczasem poniżej szczegóły spotkania inauguracyjnego klubu, które odbyło się 21. czerwca 2018 roku oraz szczegóły spotkania, które odbyło się 4. października 2018 r.

 

Pierwsze warsztaty otwierające działalność Klubu HR Business Partnerów Business Transformation and HR Role poprowadził dla nas gość specjalny Perry Timms, a patronat nad wydarzeniem objęła Małgorzata Gwozdz – Dyrektor HR w Olivia Business Centre.

Inauguracja Klubu HRBP przy Olivia Business Centre i warsztaty Business Transformation and HR Role

Na drugich warsztatach mieliśmy okazję rozmawiać na temat systemu szybkiego wykrywania retencji, który przedstawiły Agata Witczak oraz Joanna Lewicka z Thomson Reuters, a także trendów w wynagrodzeniach w sektorze Shared Services na tle rynku ogólnopolskiego na podstawie najnowszych wyników badań Mercer, który przedstawiły Małgorzata Ciarka oraz Olga Obłoza z Mercer.

II spotkanie Klubu HRBP przy OBC za nami!


DOŁĄCZAM DO KLUBU

 

Dołączam do Klubu HR Business Partner przy Olivia Business Centre w Gdańsku.

Wyrażam zgodę

Wyrażam zgodę

 


PARTNERZY KLUBU HRBP