Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Franka Douglasa, trenera w programie Transformacja HR, który 16. maja 2019 roku poprowadzi warsztat Divercity – inclusion in the workplace.

Jego historia i doświadczenie są jednymi z najbardziej złożonych i imponujących – w swojej karierze pełnił m.in. rolę Executive Vice President’a oraz Global Human Resources Director’a w Misys Banking Systems,  czy też globalnego szefa HR w Transport of London.

Jest nagradzanym członkiem Chartered Institute of Personnel and Development a jednocześnia wymienia się Go jako jednego z 30 najbardziej wpływowych HR Executives w Wielkiej Brytanii. Jedyny menadżerem HR w historii BT, który kiedykolwiek został dwukrotnie nominowany do nagrody BT Quality Award. W lipcu 2017 roku otrzymał tytuł doktora honoris causa za zasługi dla profesji HR i zaangażowanie w różnorodność.

Dziś zarządza Caerus Executive, firmą która wspiera rozwój kadry kierowniczej w USA, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce i na rynkach wschodzących.

TUTAJ możesz zapisać się na warsztaty Divercity – inclusion in the workplace, które odbędą się 16. maja 2019 roku w Olivia Business Centre w Gdańsku.

Zapraszamy też do obejrzenia krótkiego wywiadu z Lee Bryantem, prowadzącym poprzednie warsztaty w programie Transformacja HR „Budowanie strategii. Jak zaangażować całą organizację w transformację na miarę ery cyfryzacji?”