Z ogromną przyjemnością przedstawiamy An Coppens, CEO, Chief Game Changer w Gamification Nation Ltd, której firma oferuje rozwiązania do projektowania grywalizacji dla Klientów na całym świecie.

Firma zdobyła nagrodę „Wybitna Agencja Projektowania Gamification” na konferencji Gamification Europe w Brighton w 2017 r. oraz nagrodę Gamification Design Excellence za nie cyfrowy projekt grywalizacyjny na GamiCon w Chicago w 2018 r.

An jest autorem kilku książek:

  • „Zwycięstwo w nieskończonej grze uczenia się grywalizacji” – wydanie planowane na 2019 rok;
  • „Tapping to the crowd” – opublikowane przez Pencraft Publishing w lutym 2017 roku;
  • „Grywalizacja w biznesie” –  książka jest dostępna do pobrania ze strony http://bookboon.com/en/gamification-in-business-ebook.

Oprócz tego prowadzi bloga na stronie swojej firmy, a jej artykuły ukazują się tam 3 razy w tygodniu.

Projekty, nad którymi pracowała, obejmowały wsparcie dla rozpoznawania najlepszych pracowników działu sprzedaży, pomaganie menedżerom w przygotowywaniu się do nowych zadań, projekty grywalizacyjne na stronach internetowych,  projekty grywalizacyjne na potrzeby wewnętrznego programu nauczania w przedsiębiorstwach i inne, dzięki którym zwiększa się zaangażowanie wszystkich pracowników w firmie w osiąganie przez nią świetnych wyników.

Pracowała między innymi dla: Adidas, Chubb, Chubb, Thomson Reuters, Qinetiq, RB, Cenlive, Millicom, YouEQ, Nightingales, EIT digital, EIT Climate-KIC, 5app, Robeco i kilku innych przedsiębiorstw.

W swojej karierze An zajmowała się rolami w zakresie uczenia się i rozwoju oraz zarządzania zmianą w Modern Times Group, Xigma Management Consultants, Philips Electronics i Arthur Andersen Business Consulting. Była gościnnym ekspertem w programie telewizyjnym „Jak długo będziesz mieszkać” dla RTE w Irlandii. Przez 10 lat An prowadziła udaną praktykę coachingu biznesowego w Cork w Irlandii z wykorzystaniem coachingu biznesowego typu B / Right. Ukończyła licencjat z marketingu międzynarodowego i języki z Dublin City University oraz MBA z Open University Business School w Wielkiej Brytanii. Posiada też kwalifikacje mistrza grywalizacji z Engagement Alliance i kilka ukończonych kursów grywalizacji online.

www.gamificationnation.com, @GamificationNat

TUTAJ możesz zapisać się na warsztaty prowadzone przez An Coppens, a poniżej kilka informacji po ostatnich warsztatach w projekcie Transformacja HR, które prowadziła Margaret Burnside oraz jedno z wystąpień An:

PARTNERZY WARSZTATÓW

 

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami:

Wyrażam zgodę