22. listopada 2018 r. odbyły się pierwsze warsztaty otwierające tegoroczny program Transformacja HR. Spotkanie Engagement Magnetism – How to create an engaged workplace for the 21st century poprowadziła fantastyczna trenerka C-J Green, która połączyła na warsztatach swoje dotychczasowe doświadczenie jako CPO i CEO w międzynarodowych firmach wraz nieszablonowym stylem myślenia na temat angażowania pracowników.

Dzięki C-J mieliśmy okazję, aby głęboko zastanowić się nad tym, czym w rzeczywistości jest budowanie zaangażowania i jak to zrobić w organizacjach, ponieważ:

  1. zaangażowani ludzie podejmują lepsze decyzje ze względu na lepsze rozumienie firmy, w której pracują.
  2. Zaangażowani ludzie są bardziej produktywni, bo lubią lub kochają to, co robią. Tracą mniej czasu i są mniej  rozproszeni przez rzeczy, które nie są misją lub celami organizacji.
  3. I wreszcie, zaangażowani ludzie są bardziej kreatywni, wprowadzają więcej innowacji, zależy im na sukcesie firmy, w której pracują!

Bardzo dziękujemy uczestnikom tego spotkania i zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji oraz na kolejne warsztaty w programie Transformacja HR, które w styczniu poprowadzi dla nas w języku angielskim Perry Timms „Leadership in the 21st century”.

Warsztaty Engagement Magnetism z C-J Green

Slajd9
Slajd4
Slajd5
Slajd3
Slajd7
Slajd1
Slajd2
Slajd8
Slajd6
Slajd10
Slajd12
Slajd11
Slajd13

 


Skontaktuj się z nami w sprawie udziału w całości lub części Programu TRANSFORMACJA HR oraz przystąpienia do międzynarodowej certyfikacji SHRM.
Odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy ciekawe rozwiązania!

 

Wyrażam zgodę