22. listopada 2018 r. odbyły się pierwsze warsztaty otwierające tegoroczny program Transformacja HR. Spotkanie Engagement Magnetism – How to create an engaged workplace for the 21st century poprowadziła fantastyczna trenerka C-J Green, która połączyła na warsztatach swoje dotychczasowe doświadczenie jako CPO i CEO w międzynarodowych firmach wraz nieszablonowym stylem myślenia na temat angażowania pracowników.

Dzięki C-J mieliśmy okazję, aby głęboko zastanowić się nad tym, czym w rzeczywistości jest budowanie zaangażowania i jak to zrobić w organizacjach, ponieważ:

  1. zaangażowani ludzie podejmują lepsze decyzje ze względu na lepsze rozumienie firmy, w której pracują.
  2. Zaangażowani ludzie są bardziej produktywni, bo lubią lub kochają to, co robią. Tracą mniej czasu i są mniej  rozproszeni przez rzeczy, które nie są misją lub celami organizacji.
  3. I wreszcie, zaangażowani ludzie są bardziej kreatywni, wprowadzają więcej innowacji, zależy im na sukcesie firmy, w której pracują!

Bardzo dziękujemy uczestnikom tego spotkania i zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji oraz na kolejne warsztaty w programie Transformacja HR, które w styczniu poprowadzi dla nas w języku angielskim Perry Timms „Leadership in the 21st century”.

Warsztaty Engagement Magnetism z C-J Green

Slajd9
Slajd4
Slajd5
Slajd3
Slajd7
Slajd1
Slajd2
Slajd8
Slajd6
Slajd10
Slajd12
Slajd11
Slajd13
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

 


Skontaktuj się z nami w sprawie udziału w całości lub części Programu TRANSFORMACJA HR oraz przystąpienia do międzynarodowej certyfikacji SHRM.
Odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy ciekawe rozwiązania!

 

Wyrażam zgodę