4. października 2018 r. odbyło się II spotkanie Klubu HR Business Partners przy Olivia Business Centre w Gdańsku. Frekwencja tego spotkania zaskoczyła nas do tego stopnia, że pomimo rewelacyjnego przygotowania gospodarza wydarzenia firmy Staples i głównodowodzącej Ewy Szabuniewicz, trzeba było dostawiać krzesła! Jednym słowem nastąpiła wspaniała klęska urodzaju.

Tymczasem na spotkaniu:

  1. Agata Witczak, Joanna Lewicka i Joanna Wiśniewska z Refinitiv oprowadziły nas po swoim systemie szybkiego wykrywania retencji, który wdrożyły w firmie. Było to ciekawe studium przypadku: od czego zacząć, jak zaprojektować i jak skutecznie wdrożyć tego typu rozwiązania.
  2. Małgorzata Ciarka, Olga Obłoza i Patrycja Furtak z Mercer omówiły trendy w wynagrodzeniach i przedstawiły raport: „Tri – City – trendy w wynagrodzeniach w sektorze Shared Services na tle rynku ogólnopolskiego na podstawie najnowszych wyników badań Mercer”.
  3. Anna Flis z Training Designers i Joanna Bojarska Buchcic z HR Solutions Group przedstawiły nowy program rozwojowy dla przedstawicieli HR wraz z międzynarodową certyfikacją SHRM – HRBP PROGRAM. Więcej na ten temat TUTAJ.

Zapraszamy na następne spotkanie Klubu HRBP przy OBC w Gdańsku na przełomie listopada i grudnia 2018r. – już przygotowujemy ciekawą listę prelegentów!

Galeria zdjęć ze spotkania poniżej:

4. października 2018 r. – II spotkanie Klubu HRBP

2
5
1
MERCER Tri-City
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

 

Patronat nad wydarzeniem objęła Małgorzata Gwozdz, Dyrektor HR w Olivia Business Center w Gdańsku. Partnerami wydarzenia byli Staples, Business Centre Club – Loża Gdańska, Olivia Business Centre, HR Solutions Group, Training Designers.


Skontaktuj się z nami w sprawie udziału w całości lub części Programu HRBP oraz przystąpienia do międzynarodowej certyfikacji SHRM.
Odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy ciekawe rozwiązania!

 

Wyrażam zgodę